wielki powrót

Witajcie, najmilsi!

Zapewne niektórzy zdążyli za mną zatęsknić, inni (nie daj Boże!) – zapomnieć. Trochę mnie nie było, ale powracam! Powracam z nowym wyzwaniem, które, mam olbrzymią nadzieję, będzie czymś interesującym i długotrwałym. Przejdźmy do konkretów. Tak sobie ostatnio siedziałam i myślałam. Zapowiadało się zatem interesująco 😉 Tym razem myślą objęłam mojego bloga. Zaczęłam się zastanawiać, czy przypadkiem w takim stanie, w jakim się on dotychczasowo znajdował (pomijając moje „chwilowe” zniknięcie) nie zdawał się on być zbyt nudny, może wręcz monotematyczny. Przylgnęła wówczas do mnie nieodparta chęć interakcji z Wami – czytelnikami. Stwierdziłam, że prawdopodobnie całkiem nietuzinkowym pomysłem byłyby wyzwania stawiane mi przez Was. Wyjaśniam.

Poproszę Was, żebyście stawiali mi wyzwania, o czym mam pisać. Możecie proponować tematy zwykłych postów, coby pobudzić mnie do głębszych, bardziej wnikliwych rozmyślań na dany temat, jak i wierszy. W tym drugim przypadku sprawa przedstawia się trochę bardziej (przynajmniej z mojej perspektywy) interesująco. Możecie pisać, o czym ma być dany utwór, w jakim mam go utrzymać nastroju, jaki to ma być konkretny gatunek (sonet, oda, hymn itp.), jaki układ rymów, a może ma to być wiersz biały. Ba! Śmiało wysyłajcie nawet zestaw przypadkowych słów – kilku, kilkunastu – może uda mi się coś z nich sklecić 🙂

Cóż, nie ukrywam, że to wyzwanie byłoby dla mnie niesamowicie konstruktywne. Przy okazji zarówno Wy, jak i ja, moglibyśmy czerpać z tego przyjemność!

Kochani, jeśli podoba Wam się ten pomysł (bo dlaczego ma się Wam nie podobać 😉 ) wysyłajcie swoje propozycje drogą mailową na adres m_patyczna@wp.pl, bądź tutaj https://empatyczna.com/kontakt/ .

Oczywiście pozostaniecie anonimowi 😉

Z niecierpliwością czekam na wiadomości!

Reklama

Jedna myśl na temat “wielki powrót

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s